Ganita Haber - Trabzon'un Habere Kıyısı..

Ahmet Ağaoğlu'ndan Sert Tepki!

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu,sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Filip Novak hakkında açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Sert Tepki!

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu,sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Filip Novak hakkında açıklamalarda bulundu.

Filip Novak ile ilgili menacari ile sorun yaşandığını anlatan Ağaoğlu,“Novak’ın menaceriyle yaşamış olduğumuz bir komisyon anlaşmazlığımız var. Biz menacerlerle ilgili belirlemiş olduğumuz rakamın üzerine çıkmak istemiyoruz." dedi.

NOVAK'IN SIKINTISI YOK

Novak'ın önerilen ücretle ilgili bir sıkıntısı olmadığını vurgulayan Ahmet Ağaoğlu "Novak’a önerdiğimiz ücret hem kulüp hem de ülke şartlarında çok çok iyi bir rakam. Novak’ın da bu ücretle ilgili sıkıntısı yok. Ama menaceri nedeniyle hâlâ bir noktaya gelebilmiş değiliz. Novak’ın menaceri, kulübün önereceği rakamı kabul etmek zorunda” ifadelerini kullandı.

TALİSCA YOK

Basında ısrarla haberleri çıkan Anderson Talisca içinde “Talisca ne gündemimize geldi, ne görüşme oldu ne de böyle bir düşüncemiz var. Takımın bütçesi belli. Biz bunu aşarsak, Trabzonspor’a tarihin en büyük ihanetlerinden birisini yapmış oluruz." diyerek haberleri yalanladı.

Devre arasının ilk transferini Ndiaye ile gerçekleştiren Başkan,"Şu anda maliyeti düşük, kadroya katkı verecek 1 ya da 2 oyuncuyu kadroya katma ihtimalimiz var” dedi.

Trabzonspor Filip Novak
Sende Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon'a 130 milyon liralık içme suyu şebekesi
Trabzon'a 130 milyon liralık içme suyu şebekesi
Trabzon'da gece yarısı kaza!
Trabzon'da gece yarısı kaza!