Ganita Haber - Trabzon'un Habere Kıyısı..

Koronavirüs Trabzon'da 2 can daha aldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve etkisini Türkiye'de de arttırmaya devam eden koronavirüs salgını ile ilgili üzücü haberler gelmeye devam ediyor.Trabzon'da 5 olan ölüm sayısı bugün 7'ye yükseldi.

Koronavirüs Trabzon'da 2 can daha aldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve etkisini Türkiye'de de arttırmaya devam eden koronavirüs salgını ile ilgili üzücü haberler gelmeye devam ediyor.

Trabzon'da koronavirüs salgınının başladığı günden itibaren ölüm sayısı 5 olarak açıklanırken,bugün gelen üzücü haberle birlikte bu sayı 7'ye yükseldi.

Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde koronavirüs salgını nedeniyle tedavi altında olan 2 hastanın daha hayatını kaybettiği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre vefat eden hastalardan biri, geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgını nedeniyle vefat eden bir hastanıın babası.

Bugün gerçekleşen 2 ölümle beraber toplamda 7 ölüme ulaşan Trabzon, maalesf Türkiye'de en çok ölüm olan ilk 5 il arasında yer aldı.

SON DAKİKA

Gelen bilgilere göre Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde koronavirüs salgını nedeniyle tedavi altında olan bir hastanın daha hayatını kaybettiği öğrenilirken bugün gerçekleşen ölüm sayısı 3'e çıktı. Bu durumda Trabzon'da koronavirüs salgını nedeniyle gerçekleşen ölüm sayısı 8'e yükseldi.

ÖNE ÇIKAN HABER Trabzon'da bir apartmana koronavirüs izolesi

koronavirüs Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Sende Yorum Yaz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon'a 130 milyon liralık içme suyu şebekesi
Trabzon'a 130 milyon liralık içme suyu şebekesi
Trabzon'da gece yarısı kaza!
Trabzon'da gece yarısı kaza!